İhale kayıt numarası:
2015/***28
İhale başlığı:
Araç Yedek Parçası Satın Alınacaktır
Yayın tarihi:
26 Haziran 2015 Cuma
Teklif tarihi:
22 Temmuz 2015 Çarşamba (11:00)
Sektör adı:
35400000-8 : Askeri Araçlar ve Bağlantılı Parçaları
35422000-8 : Askeri Araçlar İçin Elektronik ve Elektrikli Yedek Parçalar
Kategori:
Taşıt - İş Makinesi - Yedek Parça
Elektronik - Bilgisayar - İletişim - Ölçü Aletleri
İhale türü:
Mal Alımı
İhale usulü:
Açık ihale usulü
İhale kaynağı:
Ekap
Teklif türü:
Kısmi teklif verilemez
Birim fiyat usulü
Sadece yerli istekliler
İhale durumu:
Sonuç İlanı Yayımlanmış
İdare adı:
***
Tel - fax:
***
İdare adresi:
***
Konya
İhalenin yapılacağı yer:
***
Konya
İşin yapılacağı yer:
***
Konya
Teklifin verileceği yer:
***
Konya
Dökümanın görüleceği yer:
***
Konya
Döküman bedeli:
***
İş başlangıç tarihi:
14 Ağustos 2015 Cuma
İşin süresi: 1 Ay, 13 Gün
İş bitiş tarihi:
27 Eylül 2015 Pazar
Tamamlandı
Toplam teklif sayısı:
***
Geçerli teklif sayısı:
***
Toplam sözleşme sayısı:
1
Toplam sözleşme bedeli:
***
Toplam yaklaşık maliyet:
***
Toplam tenzilat:
***
Yüklenici adı:
Özüpek Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
İş başlangıç tarihi:
14 Ağustos 2015 Cuma
İş bitiş tarihi:
27 Eylül 2015 Pazar
Sözleşme tarihi:
13 Ağustos 2015 Perşembe
Sözleşme bedeli:
***
Yaklaşık maliyet:
***
Tenzilat:
***
Sıra NoAçıklamaBirimiMiktarı
1DEVİRDAİM POMPASIadet17
2DEVİRDAİM (SU) POMPASIadet4
3MUHAFAZA SAG FARadet18
4KASNAK KOLUadet1
5CAM YÜKSELTİCİ KOLUadet12
6KARŞILIK; EMNİYET KEMERİ (SOL)adet2
7TEL,KAPUT AÇMAadet3
8SOMUN;ŞAPKALI (MOTOR KULAK TAKOZU)adet31
9ARA PARÇA, 15.2 MM.MAVİadet66
10AMPUL 12V1.2W (GEÇMELİ TİP KOMPLE CAM)adet30
11AMPUL,H 3 12V / 60 / 55Wadet51
12HAVA FİLİTRESİ (HAVA FİLİTRESİ BORU BAŞLIĞI) LANDROVERadet8
13DİRSEK,BORU PLASTİK HAVA FİLİTRESİadet9
14PLASTİK SOMUN (DÜBEL)adet216
15DÜBEL-GRİadet100
16ÇERÇEVE,İÇ TUTAMAK,SOLadet10
17MANDALadet117
18LAMBA,TAVANadet6
19KABLO GOSTERGEadet2
20KOL/KALORİFER KAPAK AYARadet72
21KOPİLYA, 2.5X2.5 MM.adet150
22TAVAN,ÖN,GRİadet10
23TAKVİYE, TAVAN LAMBAadet3
24FREN BALATA SETİ-ARKAadet8
25DÖŞEME,TAVAN ORTAadet10
26DÖŞEMEadet35
27KAPAK,SİLECEK MOTORUadet17
28LASTİK TAKOZ, DEPOadet52
29KASNAK,KLİMAadet3
30RADYATÖR HORTUMUadet4
31CİVATA SİGORTA KAPAKadet20
32DÜBEL, SABİTLEYİCİ KAPI DÖŞEMEadet500
33KLİPS, GÖVDE DÖŞEME PANELadet25
34SİGORTA BIÇAKLI 25Aadet105
35MÜŞİR, ARAZİ KİLİTadet17
36KORUKLU GROMMETadet2
37MOTOR KABLO DEMETİadet7
38TESİSAT KABLOSU, KOLLUadet10
39ETİKET HAVALANDIRMAadet17
40ETIKET.ISITMA.PANO USTadet5
41KONJEKTÖR 24 VOLT,ŞARJ DİNOMA LAND ROVERadet21
42FAR KOMPLEadet20
43FAR,SİS,KAREadet10
44DIŞ DOLGU LASTİĞİadet10
45HAVALANDIRMA KAPAK KUMANDASI SOLadet16
46KORNA,GERİ VİTES İKAZadet9
47ŞİM,0.75 MM. ÖN KÖPRÜ AKAS AYARadet7
48SIGORTA BICAK 10 AMPERadet32
49BIÇAK SİGORTA-20 Aadet30
50MÜŞİR (YAYLI FREN MÜŞİRİ) TM140-ENGadet1
51ARMA LANDROVERadet8
52SOMUN,TESBİTadet220
53SOMUN,DÜBEL M8X1,25 mmadet310
54PERÇİN, POP 4.8x14.6adet600
55KAPAK,FAN DIŞ PLASTİL LANDadet4
56KAYIŞ V, KLİMAadet12
57GERGİ KOLU KOMPLE VANTİLATÖR KAYIŞIadet1
58GENLEŞME TANKI KAPAĞIadet10
59BRAKET DAYAMA BAĞLANTIadet17
60KİLİT KAPAĞI GRİadet6
61KELEPÇE-HAVA FİLTRE BAĞLANTIadet6
62LEVYE KOL UCU,ISITICI KUMANDALARIadet55
63SİGORTA, BIÇAKLI 30Aadet18
64ANAHTAR,TURBO FANadet3
65ANAHTAR,DÖRTLÜ FLASORadet8
66KABLO-EL FREN MÜŞİRİadet3
67PANEL,İKAZ LAMBALARI,KOMPLE DEVRE KART İLE BİRLİKTEadet4
68ORTA KAPAK (LOGOLU)adet8
69ÇAMURLUK,ÖN,SOLadet5
70TAMİR TAKIM; KALİPER,ÖN FREN (PİSTON VE LASTİK)adet279
71ÇAMURLUK ÖN KOMP.SAĞadet6
72DUBEL, PLASTİK (TAVAN DUBELİ)adet170
73DÖŞEME, TAVAN ,ARKAadet6
74DÖŞEME TAVANadet7
75ÖN ALT YAN DÖŞEME SOL (PEDAL ALTI)adet15
76GÖĞÜS ÖN ALT DÖŞEME SAĞadet38
77ARMA,LAND YAZISIadet12
78ALT SÜNGER,ŞOFÖR KOLTUĞUadet33
79VİDA ÜST KAPAKadet64
80İZOLASYON,ŞANZUMAN TÜNELadet48
81YÖNLENDİRİCİ, HAVA, ARAÇ ISITMA VE HAVALANDIRMAadet1
82LAMBA, FLORESANadet6
83SİRENadet1
84FREN DİSKİ,ARKAadet11
85YÜKSÜK YAKIT BORUadet29
86CİVATA, 3/4-16 UNF L:100mm. b:45mm.adet22
87KELEPÇE, RADYATÖR ALT HORTUMadet2
88BURÇadet32
89YAY KANCA SACIadet13
90MUHAFAZA FAR SOLadet9
91FAR KOMPLEadet9
92ENJEKTÖR - KOMPLE/YAKIT ENJEKTÖR TİPİ 6C1Q 9K546 BC OLACAKTIR.adet4
93DEBRİYAJ BALATASIadet119
94DEBRİYAJ ALT SİLİNDİRİadet50
95KOL,SEKTÖRadet4
96KALORİFER KOMPLEadet1
97ALTERNATÖR 24V 50AMPadet7
98TABLO DIOT SARJ DİNOMAadet267
99TOZ KAPANIadet6
100CIVATA,FLANŞLI, M8X25 MM.adet50
101SOMUN,ÖN POYRA , YENİ MODELadet25
102SİNYAL/KORNA/SELLEKTÖR ANAHTARIadet9
103KUTU, DIREKSIYON (İÇİ BOŞ)adet13
104YASTIK TAKIMI ŞARJ DİNAMOadet106
105CİVATA, M14X80mm.2 DİŞ DIN931-8.8.GALZN5Cadet20
106DAVLUMBAZ,KALORİFER MOTORU LANDROVERadet10
107CAM SAĞ YAN KOMPLEadet5
108CAM SOL YAN KOMPLEadet5
109KONJEKTÖR 12 VOLTadet9
110PİM, KOMPLE ÇEKİ DEMİRİadet12
111RULMAN,MASURALI,SİLİNDİRİK 06604adet268
112REGULATÖR VE KÖMÜR KUTUSU KOMPLESİadet105
113PİNYON VE SUPAPadet80
114ENDÜVİ ROTOR ŞARJ DİNAMOSU 24 V,110A.adet4
115KONJEKTÖR ŞARJ DİNAMOSU ALTERNATÖRadet4
116ALAN SARGISI (YASTIK), SARJ DİNAMOSU 24V,110Aadet4
117BAKIR, ŞARJ KOLLEKTÖRadet4
118DİYOT TABLOSU ALTERNATÖR (ŞARJ DİNOMASI) 24V.110A.adet4
119KAPAK,PLASTİK ARKA KAPAK BİLYA YATAK ŞARJ DİNAMO (ALTERNATÖR)adet4
120CONTA KİTİ- REVİZYONadet50
121BALATA TAKIMI, DEBRİYAJ, (165X235X3.5 MM) LAND ROVERtakım100
122TAMİR TAKIMI,BALATA LANDROVERadet4
123KALİPER PİSTON VE ORİNG TAMİR TAKIMI; ARKA FRENadet100
124EŞİK PANELİÖN SOLadet3
125EŞİK PANELİ SAG,ÖNadet3
126KABLO, DİSTRİBÜTÖRadet23
127RULMAN KAPALI DÜZ 17X40X12 MM *6203 ZZR(ÇELİK KAPAK)adet14
128BİLYA,ÖN TOZ FAN (608ZZ)adet204
129CIVATA KAPI MENTESEadet60
130DOLGU LASTİĞİ KADİFELİadet50
131KEÇE,KAYICI CAMadet15
132BALATA TAKIMI, DEBRİYAJ, (241,5X163X3,5),takım98
133RULMAN KAPALI ALTERNATÖR (17X52X17 MM)adet4
134PERÇİNadet500
135ENDÜVİ,KALORİFER MOTORU (LAND ROVER)adet31
136BALATA,DEBRİYAJadet98
137KAPAK,ÖN ALTARNATÖRadet300
138TABLA,EKSANTRİKadet12
139MAKARA TABLASI,YAKIT POMPASIadet6
140MEME, ENJEKTÖRadet100
141RÜZGARLIK,ALTERNATÖR(LAND ROVER)adet40
142ENDÜVİ, CAM SİLGİ MOTORadet20
143YASTIK,TK.LANDROVERadet100
144RADYATÖR PETEĞİadet98
145BURÇ,ŞAFT DIŞadet12
146VİDA HAVŞA BAŞLIadet24
147POP PERÇİNadet200
148CONTA, TK 059adet12
149MAZOT POMPA MAKARA TAM.TK.adet12
150KAPAK,DİYOT BİLYALIadet35
151KAPAK VE KÖMÜR TABLASIadet31
152TABLA,KÖMÜR VE YAYadet130
153ENDÜVİ,ALTERNATÖRadet88
154CAM,ÖN SİPERadet3
155CONTA KİTİadet10
156HALKA CONTAadet24
157DİŞLİ (CAM SİLGİ MOTORU DİŞLİSİ.) DİŞ ÜSTÜ ÇAPI: 55,30 MM.adet18
158DİRENÇ VE KABLO GRUBU KALORİFERadet46
159ARKA BASAMAK, KATLANABİLİRadet5
160MİL SEKTÖRadet24
161ELEMAN ROTOR 0460414098 (TK.)adet12
162TAZYİK SUBABI, MAZOT POMPAadet6
163YILDIZ BOSCH R 509 M POMPA GAZ MİLİadet15
164DİŞLİ, MARŞadet100
165SELENOID MARSadet100
166BURÇ, MARŞ MOTOR, ÖNadet260
167PERVANE KALORİFERadet46
168LASTİK BURÇ-RADYATÖRadet1.120
169ENDÜVİ MARŞ MOTORadet100
170RULMAN KAPALI DÜZ 6003 ZZ 17X35X10 MMadet4
171POMPA,TRANSFERadet8
172SOMUN,SEKTÖRadet80
173DUBEL SOMUNadet50
174PUL; DİREKSİYON ,DEVE BOYNUadet80
175SOMUN,M8 MENTESEadet120
176DUBEL PLASTİK,İÇ ÇAMURLUK ÖNadet375
177CONTA,GÖĞÜS HAVALANDIRMA KAPAKadet70
178DİOT,TELSİZ ALTARNATÖR GRUP (LAND)adet11
179TAMİR TAKIMI,DİSK DEBRİYAJ BALATA 2 ADET,PERÇİN 40 ADET 243X157X3,7 MMtakım4
180KEÇE,YAKIT POMPAadet12
181PERVAZ, ALÜMİNYUM PROFİLadet2
182PERVAZ, ÇITA PROFİLİadet2
183KAPAK;PORYA,TOZ.(PLASTİK)adet41
184RADYATÖR-KOMPLEadet10
185POMPA VAKUM, LANDROVERadet10
186SOMUN,FİBERLİ, M8-8adet50
187PUL, A6adet18
188FREN ANA MERKEZİadet20
189DEBRİYAJ PEDALIadet5
190KAYIŞ VANTİLATÖRadet5
191CIVATA M16X2 DİŞ,L:BOY:100 MM,DİŞ BOY:40 MM,DENGE ÖN KOLadet10
192KAPUT.ÜST.STEPNELİadet1
Bu bölüm sadece aktif üye kullanımına açıktır
Şifremi Unuttum